ŠTO SMO RADILI:   2013 g.

10.01. 2013.         " KARLOVAC 2013 " , malonogometni turnir

Sudjelovali smo na tradicionalnom malonogometnom turniru "KARLOVAC 2013" u sportskor dvorani Mladost. Nažalost ekipa iz Ozlja bila je prejaka i pobijedila 3:1.

24.03. 2013.         USKRSNA RADIONICA

Na uskrsnoj radionici izrađivali smo prigodne figurice uz nadolazeći blagdan.

06.04. 2013.         SKUPŠTINA DRUŠTVA

Naša osma skupština društva, ujedno i druga izborna skupština donijela je promjenu vodstva društva. Za predsjednika društva izabran je Damir Rožić.

30.04.2013.        PRVOMAJSKI KRES

Praznik rada dočekali smo sa tradicionalnim paljenjem kresa na Solilu (Jančani).

2013.      BELOKRANJSKA MALONOGOMETNA LIGA

Završena je liga sa odličnim reziltatima za nas. Naši nogometaši osvojili odlično 3. mjesto, a za igrača lige proglašen je naš Antonio Klasnić.

Naši nogometaši nastavljaje igrati po turnirima u okolici.

01.06.2013       DJEČJA BICIKLIJADA

Organizirali smo dječju biciklijadu.  Više pogledajte __OVDJE__.

02.06.2013       BICIKLIJADA    "TRI RIJEKE"

Povodom ulaska republike Hrvatske u Europsku uniju organizirali smo prigodnu biciklijadu kroz Europu ( Sloveniju) i Hrvatsku.  Više pogledajte __OVDJE__.

16.06.2013       sudjelovanje na    "BICILIJADA OGULIN"

22.06.2013       sudjelovanje na    "GONI KOLO"

Desetak članova društva sudjelovalo je na biciklijadama u Ogulinu u povodu 5. godišnjice Biciklističkog Kluba BABAROGE koji je i organizator biciklijade, te na biciklijadi GONI KOLO u Črnomlju u organizaciji Sportsko Rekreativnog Društva ČRNOMELJ.       Rute sa slikami možete vidjeti na linkovima:

23.06.2013     MEMORIJALNI MALONOGOMETNI TURNIR

"ALEŠ KOLIĆ"

Uspješno završen memorijalni turnir. Uskoro detalji.

01.07.2013     suorganizacija PROSLAVE ULASKA REPUBLIKE HRVATSKE U EUROPSKU UNIJU.

Oko 700 ljudi sa obje strane Kupe, okupilo se na proslavi ulaska Republike Hrvatske u Eropsku uniju u Pribanjcima, u organizaciji "Mjesnog Odbora Prikuplje" zajedno sa svim društvima koje djeluju u Prikuplju, te mjesnog odbora Vinica sa Slovenske strane. Više pogledajte : __OVDJE__.

13.07.2013       suorganizacija  MISS KUPE - KOLPE 2013

Suorganizirali smo tradicionalni izbor za miss Kupe- Kolpe, koji se ove godine održavao u Sloveniji u Vinici u organizaciji ŠTD VINICA.

Više pogledajte : __OVDJE__.

06-08. 2013       MALONOGOMETNI TURNIRI 2013

Malonogometna ekipa ŠD. Kupe cijelo ljeto nastupa na raznim turnirima u okolici i osvaja pehare:

Stari Trg: 3. mjesto,

Hribovec: 1.mjesto, najbolji igrač Hudak Boris, najbolji strijelac Marino Čepuran

Grabrovec: 1.mjesto,

19.10.2013       KESTENIJADA 2013

Održali smo kestenijadu na Kasunima.

26.10.2013       KESTENIJADA u BOSILJEVSKOM KRAJU

Sudjelovali smo na manifestaciji "Kestenijada u Bosiljevskom kraju" u organizaciji svih Mjesnih Odbora u općini sa svojim društvima (sportska, DVD,....) i pod pokroviteljstvom općine Bosiljevo.

Više pogledajte : __OVDJE__.

30.11.2013      BOŽIĆNA RADIONICA

Božićna radionica za izradu adventskih vijenaca.

22.12.2013      DJED MRAZ

I ove godine organizirali smo Djeda Mraza za najmlađe.