ŠTO SMO RADILI:   2017 g.

20.05.2017.     IZLET U NP. KRKA

ŠD KUPA ovog proljeća organiziralo je jednodnevni izlet u SMILJAN i Nacionalni Park KRKA.

Više pogledajte : __OVDJE__.

27.05.2017       DJEČJA BICIKLIJADA

Organizirali smo dječju biciklijadu po Prikuplju.

DIONICA: KASUNI –  SPAHIĆI - SELA – PRIBANJCI – KASUNI.

28.05.2017        BICIKLIJADA    "TRI RIJEKE"

Ove godine organizirali smo 12. biciklijadu u dužini 46 km :

KASUNI-GRABRK–LEŠĆE–BOSILJEVO–VUKOVA GORICA - KASUNI

Uskoro detalji.

VIDEO:

BICIKLIJADA 2017   -  13 min.

24.06. 2017.   VML. NA KASUNIMA

U subotu 24.06. poslijepodne, se kod nas na Kasunima odigralo predzadnje kolo "Viniške Malonogometne Lige". Ligu koju drugu godinu organizira ŠTD Vinica, a utakmice se odigravaju svaku subotu na drugom igralištu u okolici od svibnja do srpnja.

25.06. 2016.    MALONOGOMETNI TURNIR

Organizirali smo malonogometni turnir.

01.07. 2017.   ZAVRŠETAK VML-a I PODJELA PEHARA

Nakon prošlogodišnjeg prvog mjesta ove smo godine osvojili sjajno treće mjesto na Viniškoj malonogometnoj ligi, i prvo mjesto u Far Play igri.

22.07. 2017.   MISS KUPE - KOLPE 2017

Tradicionalna devetnaesta po redu slovensko-hrvatska manifestacija "Miss Kupe Kolpe" održana je u subotu u Vinici u Sloveniji. Organizatori su bili Sportsko društvo "Vinica" iz Slovenije i Sportsko društvo "Kupa" iz Pribanjaca. Titulu Miss Kupe Kolpe ponijela je hrvatska predstavnica, devetnaestogodišnja Ana Fudurić iz Donjeg Zvečaja. Za miss fotogeničnosti izabrana je slovenska predstavnica Ines Kajtezović, druga pratilja je  Iris Prošić i prva pratilja Tamara Fišter također iz Slovenije. Natjecalo se ukupno devet djevojaka s obje strane rijeke Kupe, pet sa hrvatske i četiri sa slovenske strane.

20.08. 2017.   SUDJELOVALI NA TURNIRU U LEŠĆU

14.10. 2017.     KESTENIJADA U BOSILJEVSKOM KRAJU

Organizirali smo Prikupski  štand na manifestaciji  "Kestenijadi u Bosiljevskom kraju" uz pomoć domaćih društava.  Nudili smo  mošt i domaće pekarske specijalitete, a  zabavljali su nas nastupi kulturno-umjetničkih društava. Ova manifestacija održava se pod pokroviteljstvom općine Bosiljevo a na njoj sudjeluju sve Udruge i Mjesni odbori sa područja općine  Bosiljevo.

21.10. 2017.     KESTENIJADA U KASUNIMA I VATROGASNA VJEŽBA

U suradnji sa DVD-om Prikuplje organizirali smo kestenijadu na Kasunima. U sklopu kestenijade, DVD-Prikuplje izveo je pokaznu vježbu gašenja požara, a za djecu je bilo organizirano isprobavanje gašenja požara na razne načine.

17.12.2017.      DJED MRAZ

Organizirali smo posjet Djeda Mraza koji je darivao svu dječicu Prikuplja i članova društva. Prije darivanja organizirali smo predstavu za djecu sa glumcima: "Srečko Klaun"