ŠTO SMO RADILI:   2018 g.

07.04. 2018.   SKUPŠTINA DRUŠTVA

.

21.04. 2018.   VML. NA KASUNIMA

U subotu 21.04. se kod nas na Kasunima odigralo 2. kolo "Viniške Malonogometne Lige". Ligu koju već treću godinu organizira ŠTD Vinica, a utakmice se odigravaju svaku subotu na drugom igralištu u okolici od travnja do srpnja.

19.05.2018.     IZLET U NP. BRIJUNI

"ŠD KUPA" ovog je proljeća organizirala jednodnevni izlet u Nacionalni Park Brijuni i grad Pulu.

26.05.2018       DJEČJA BICIKLIJADA

Organizirali smo dječju biciklijadu po Prikuplju.

DIONICA: KASUNI –  SPAHIĆI - SELA – PRIBANJCI – KASUNI.

27.05.2018        BICIKLIJADA    "TRI RIJEKE"

Ove godine organizirali smo 13. biciklijadu, pod pokroviteljstvom Općine Bosiljevo.

24.06.2018     1. mjesto na turniru u GRABRKU

Pobijedili smo na malonogometnom turniru u Grabrku.

04.-06.2018    Osvojeno   3. MJESTO NA

VINIŠKI MALONOGOMETNI LIGI

Ove godine ponovili smo prošlogodišni uspjeh i osvojili 3. mjesto na Viniški malonogometni ligi koja se je održavala od travnja do lipnja. Na ligi je sudjelovalo 11 ekipa.

13.07.2018              3. mjesto na turniru TROJK U VINICI

Osvojili smo treće mjesto na turniru: 3na3 u Vinici.

14.07.2018

Sudjelovanje na malonogometnom turniru u Bosiljevu

21.07. 2018.            Izbor za MISS KUPE - KOLPE 2018

Organizirali smo ljubilarni 20. izbor “Miss Kupe-Kolpe 2018.” na Kasunima pod pokroviteljstvom Općine Bosiljevo. Natjecalo se 7 djevojaka, a uz 19-godišnju Manuelu Pavlaković, koja je postala Miss, za prvu pratilju je izabrana Andreja Pavlinić (20) iz Liplja-Severina na Kupi, drugu Petra Livojević (17) iz Duge Rese, dok je titulu Miss fotogeničnosti ponijela Lucija Tuškan (20) iz Zadobarja.

VIDEO 4Rijeke:    https://web.facebook.com/tv4r.karlovac/videos/1818509331577981/?_rdc=1&_rdr

18.08.2018

Sudjelovanje na malonogometnom turniru u Lešću

13.10. 2018.KESTENIJADA U BOSILJEVSKOM KRAJU

Organizirali smo Prikupski  štand na manifestaciji  "Kestenijadi u Bosiljevskom kraju" uz pomoć Mjesnog odbora Prikuplje i DVD-a Prikuplje.  Nudili smo  mošt i domaće pekarske specijalitete, a  zabavljali su nas nastupi kulturno-umjetničkih društava. Ova manifestacija održava se pod pokroviteljstvom općine Bosiljevo a na njoj sudjeluju sve Udruge i Mjesni odbori sa područja općine  Bosiljevo.

20.10. 2018.     KESTENIJADA U KASUNIMA I VATROGASNA VJEŽBA

U suradnji sa DVD-om Prikuplje organizirali smo kestenijadu na Kasunima. U sklopu kestenijade, DVD-Prikuplje izveo je pokaznu vježbu gašenja požara, a za djecu je bilo organizirano isprobavanje gašenja požara na razne načine.

16.12.2018.      DJED MRAZ

Organizirali smo posjet Djeda Mraza koji je darivao svu dječicu Prikuplja i članova društva. Prije darivanja organizirali smo predstavu za djecu sa glumcima: "Srečko Klaun"