NA OVOJ STRANICI VAM DONOSIMO JOŠ DODATNIH SLIKA I VIDEO SNIMKI NAŠIH AKTIVNOSTI.

MISS KUPA - KOLPE , Kasuni 2014

MISS KUPA - KOLPE , Vinica 2013

01.07.2013     suorganizacija PROSLAVE ULASKA REPUBLIKE HRVATSKE U EUROPSKU UNIJU.

Mjesni odbor PRIKUPLJA je u suradnji sa društvima koje djeluju u Prikuplju - ŠD. Kupa, DVD Prikuplje, KUD Frankopan Bosiljevo, Lovačko društvo DRUŽAC, Klub ekstremnih sportova Gremlins i Društvo Umirovljenika, te sa Slovenske strane; Krajevne Skupnosti Vinica, organizirao proslavu povodom ulaska Republike Hrvatske u Europsku uniju.

Manifestacija je počela okupljanjem mještana sa obje strane Kupe te zajeničkim susretom na sredini mosta, dgje je predsjednica K.S. Vinice gđa. Nataša Hudelja predala zastavu Europske unije predsjediku M.O. Prikulja; g. Miki Lipošćaku. Nakon nastupa KUD-ova, pozvali smo susjede iz Slovenije na našu proslavu u Pribanjce.

Uz druženje mještana i raznih društava (sportskih, lovačkih, vatrogasnih, KUD-ova ...) sa obje strane Kupe, nastupe KUD-ova doćekali smo svečani trenutak ulaska RH. u EU, kojeg smo obilježili podizanjem Europske zastave uz himnu - Odu radosti.

MISS KUPA - KOLPE , Kasuni 2012

Održavamo i nadopunjavamo sadržaje na igralištu u Kasunima

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

MISS KUPA - KOLPE , Kasuni 2010

Ugostili smo biciklijadu "GONI KOLO" iz Črnomlja (Slovenije) na našem igralištu u Kasunima 2007. godine.

MISS KUPA - KOLPE , Kasuni 2006