Organiziralo je :   9.  Rekreativni izlet:

BICIKLIJADA " TRI RIJEKE "

U NEDJELJU 01.06.2014.

Športsko društvo "Kupa" i ove godine organiziralo je biciklijadu "TRI RIJEKE" dužine 73 km, podijeljenu u 5 etapa sa odmorima. Unatoč jutarnjoj kiši i najavi pljuskova tijekom dana, na biciklijadu je došlo 130 biciklista iz Hrvatske i veći dio već po obićaju iz susjedne Slovenije.

REPORTAŽA SA BICIKLIJADE:

Startali smo sa igrališta na Kasunima, gdje smo uz jutarnju kavicu i domaće specijalitete naših vrijednih domaćica izvršili prijave i darivanja naših biciklista majicama za uspomenu na biciklijadu. Po oblačnom i kišnom danu vozili smo:

I. ETAPA - 16 km : KASUNI - BOSILJEVO - PROTULIPA

Uz laganu kišicu krenuli smo sa igrališta u Kasunima kroz Bosiljevo do Protulipe. Kratak odmor uz piće.

II. ETAPA - 7 km : PROTULIPA - DONJI ŽVEČAJ

Zatim krača dionica do Zvečaja, gdje smo ručali uz Mrežnicu u Mrežničkoj kući vlasništva restorana "DP".

III. ETAPA - 13 km : DONJI ZVEČAJ - BELAVIĆI - BARILOVIĆ

Dalje smo u malo zahtjevnijoj dionici preko Belavića došli do Barilovića. Kratak odmor uz piće.

IV. ETAPA - 19 km : BARILOVIĆ - SIĆA - GENERALSKI STOL

Na ovoj etapi nas je ipak uhvatio pljusak kojeg smo i očekivali. Naš domaćin u Generalskom stolu "KUD IZVOR" smjestio nas je u dvoranu gdje smo se malo osušili.

V. ETAPA - 18 km : GENERALSKI STOL - LEŠĆE - KASUNI

Zbog kiše odlućili smo odvoziti zadnju etapu bez odmora u Lešću, te smo se vratili na igralište u Kasune. Sve sudionike smo počastili večerom, a neke i darovali.

ZAHVALJUJEMO SE SVIM HRABRIM SUDIONICIMA BICIKLIJADE i :

VELIKA ZAHVALA:

Našim suorganizatorima:

DVD PRIKUPLJE, KUD IZVOR Generalski Stol, L-ŠPORT Črnomelj, Obiteljski dom "VILA KORANA"

Našim sponzorima:

Općina BOSILJEVO, grad DUGA RESA, općina BARILOVIĆ, općina GENERALSKI STOL,

JK ZVOK IN LUČ JURIJ KLOBUČAR s.p., FINAL d.o.o., GRAĐEVINSKI OBRT LIPOŠĆAK,

BUCIK d.o.o., MPOV Vinica,

Našim medijskim pokroviteljima:

VEČERNJI LIST , RADIO MREŽNICA , KARLOVAČKI TJEDNIK, KA PORTAL, DUGA RESA NET,

TV4RIJEKE, TREND RADIO, TREND PORTAL,

pogledaj PDF PLAKAT :